Historia

GML System Sp z o.o. jest następcą firmy Lechowicz SC, rodzinnej firmy usługowej z branży budowlanej o tradycjach sięgających 30-lat wstecz i ugruntowanej pozycji na rynku.


Cele

Kontynuując tradycje swojego poprzednika, GML System specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu niestandardowych, indywidualnch rozwiązań konstrukcyjnych na zamówienie i wymiar ze stali i szkła.

Realizujemy projekty budowlane występując w roli projektanta, producenta i dostawcy elementów konstrukcyjnych ze stali i szkła.

Naszą specjalnością są:

 • balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej, ocynkowanej lub czarnej, z wypełnieniem ze szkła lub stali, a także balustrady samonośne całoszklane,
 • dachy i daszki szklane, ogrody zimowe oraz wszelkiego rodzaju przekrycia szklane z konstrukcją wsporczą ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej lub aluminium,
 • obudowa elewacji płytami wielowarstwowymi ze stali - corten, aluminium - alucobond, kamienia - marmur, lub szkłem - nadruk ze szkła EMALIT,
 • schody ze stali, w tym również ocynkowanej ogniowo, z elementami z drewna, aluminium i stali nierdzewnej,
 • balkony o konstrukcji z profili stalowych,
 • ściany działowe ze szkła oraz profili z aluminium lub stali

Ponadto oferujemy usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu bram przesuwnych wykonanych ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej i aluminium.

Mając w zespole konstruktorów, projektantów, chętnie podejmujemy się rozwiązań złożonych zadań projektowych, wymagających dokonania obliczeń wytrzymałościowych, czy też przygotowania świadectw energetycznych.


Oferta usług

Oferujemy następujące usługi:

 • bezpłatne doradztwo - zadzwoń, jeśli chcesz omówić jakiś pomysł lub ewentualny projekt,
 • porady na temat wszystkich kwestii związanych z wyborem produktu,
 • darmową wycenę w oparciu o dostarczony przez klienta obmiar,
 • projekt uwzględniający życzenia i wskazówki klienta,
 • wykonanie w naszym warsztacie konstrukcji na wymiar, według uzgodnionego projektu,
 • dostawę konstrukcji do siedziby klienta, lub innego miejsca realizacji inwestycji,
 • montaż jako opcjonalną usługę

Referencje

Portal zawiera prezentacje projektów referencyjnych, również z podziałem na grupy docelowe: właściciel domu, architekt/ deweloper, w formie galerii zdjęć.

Ponadto przykłady realizacji elementów konstrukcyjnych pochodzące z projektów referencyjnych zostały podzielone na grupy odpowiadające typom konstrukcji, tzn. balustrady, dachy i ogrody zimowe, elewacje, schody, balkony itd. i pokazane jako osobna galeria zdjęć dla każdego typu.


Ceny produktów, dokonywanie zapytań i zamówień

Prezentacje w galeriach służa pokazaniu naszych możliwości i jako inspiracja dla klienta. Sa to równocześnie nasze propozycje rozwiązań, czy produktów. Firma wykonuje jednak zlecenia na zamówienie, uwzględniając życzenia i wskazówki klienta, który nie jest ograniczony do przykładów rozwiazań pokazanych w galeriach.

Dla typów konstukcji (elementów): balustrady, dachy i ogrody zimowe, elewacje, schody, balkony, bramy, zdefiniowane zostały wzory przedstawione na listach produktów wraz z orientacyjnymi cenami.

Listy wzorów produktów można wywołac poprzez wybór z listy w stopce.

Zawierają one dokladne opisy produktów. Zainteresowany produktem klient powinien złożyć zapytanie po wybraniu przycisku 'Niewiążące zapytanie'. Można też pobrać plik.


Poniższa prezentacja składa się ze zdjęć z naszych projektów i pokazuje obszary w których jesteśmy najbardziej aktywni.


Grupy docelowe dla naszych projektów

W zależności od wielkości projektu nasz udział może się różnić. Dlatego też zostały odreślone warianty naszej oferty dla grup docelowych: właściciel domu, architekt/ deweloper.


właściciel domu
architekt/ developer